G4BR!3L^

Soutěže jen pro Vás! Za 10 Kč můžete vyhrát repro soustavu! Každý měsíc jiné ceny!! Rubrika soutěže!!!

Battlefield 2

http://www.juegaenred.com/imagenes/logo_battlefield_2.jpg

Když Digital Illusion před třemi lety a pár měsíci oznámili válečnou akci Battlefield, většina hráčů jí nevěnovala pozornost. To se ovšem změnilo s příchodem multiplayerového dema. Úspěch Battlefieldu byl obrovský a některá média jej vynášela do nebes. Oproti ostatním hrám Battlefield nabízel skvělou multiplayerovou hru, ovšem zaostával po stránce singleplayeru (ten ani nebyl plánován). Následovaly dva datadisky a Battlefield Vietnam, který pokračoval v trendu nastoleném prvním Battlefieldem. Skvělá on-line hra, které ovšem chyběl propracovaný singleplayer - 20 map z multiplayeru, na které jsou nasazení ne moc inteligentní boti nikoho nepotěší. Stejně jak na serverech přibývalo hráčů, tak rostlo i očekávání nového dílu série a to Battlefield 2.

Oproti předchozím dílům se Battlefield 2 odehrává v současnosti a to ve smyšleném konfliktu. Zatímco Battlefield 1942 a Vietnam se snažili o věrnost bojového prostředí, Battlefield 2 obsahuje celkem 12 map, které vycházejí z představ tvůrců. Podíváte se tak na například na rozestavěnou přehradu, chladící věže jaderné elektrárny atp. Celkově mapy tvoří slušnou směs a jsou dobře vyvážené.

Ve hře Battlefield 2 mají hráči možnost zvolit si jednu ze tří vojenských supervelmocí: USA, Čínu nebo nově vzniklou Koalici Středního východu. Vyzbrojeni nejnovějšími zbraněmi, mohou hráči ovládat jeden ze třiceti válečných dopravních prostředků a zúčastnit se online nejdůležitějších konfliktů, do kterých mohou nasadit až přes 100 hráčů.

Hra Battlefield 2 představuje rozsáhlá, podrobně vykreslená prostředí, od městských ulic po zapadlé lesy. Všechny mapy poskytují vynikající herní zkušenosti a jsou zobrazeny v měřítku, které odpovídá počtu hráčů. Možnosti týmové hry umožňují hráčům akci v přední linii,v roli jednoho z vojáků nebo v zákulisí, při řízení strategických útoků jednotky (v režimu Commander). Pokud jsou hráči ve hře úspěšní, zvyšují postupně svoji hodnost až k té nejvyšší, generálské, a získávají nové zbraně, dopravní prostředky, odznaky a ocenění.

 

--== !!Veškeré downloady a informace ke hře pod textem!! ==--

 

Hry, zábava, soutěže! Welcome to G4BR!3L^