G4BR!3L^

Soutěže jen pro Vás! Za 10 Kč můžete vyhrát repro soustavu! Každý měsíc jiné ceny!! Rubrika soutěže!!!

Counter strike 1.6

http://www.negitaku.org/images/2007/07/070727-counter-strike.jpg

Windows:
98, 2000, ME, XP
Procesor: 200MHz
Paměť: 32MB RAM
A připojení k internetu (stačí menší než 100mb/s)
Myslím, že v této době to má každý, ale jen pro detail ...


... je multiplayer pro hru Half-Life. Máte na výběr dvě strany, policisty a teroristy. Obě strany se liší ve zbraních a v tom jaké úkoly mají ve hře.Tyto úkoly jsou v každé mapě jiné.Ve hře jsou tři druhy map :První je- cs_* - mapa, ve které musí policisté (CT) odvézt rukojmí, které musí teroristé (T) ubránit. Za druhé- de_*mapa, ve které musí T položit bombu a CT ji musí zneškodnit a za třetí- as_*mapa, ve které musí CT ubránit osobu VIP a odvést ji do evakuační zóny. Nebo se musí T evakuovat a musí se dostat do evakuační zóny. Obě strany mají také některé zbraně jiné.například CT si nemohou koupit Automatic Kalashnikov, naoapak T si zase nemohou koupit Colt M4A1.V CS zbraně nezbíráte, na začátku každé hry si nakoupíte to co potřebujete.

CS je velmi reálný, když zasáhnete někoho do hlavy máte jistotu, že ho zabijete nebo mu aspoň uberete hodně procent. Pukud se dostanete do přestřelky, je lepší se skrčit a nehýbat se. Nemůžete se trefit, když běžíte a střílíte. V CS jsou zbraně jen reálné. Na začátku hry máte 800 $ a další peníze dostáváte, např. za zabití nepřítele, zachránění rukojmí ,nalezení rukojmí atd. Ale za zabití rukojmí nebo spoluhráče se vám odečítají peníze, za zabití spoluhráče to je - 3300 $ a za zabití rukojmí - 1500 $. Po dalším opakování střílení, nebo bodání do spoluhráče, vám hrozí ban na serveru.

Většina začátečníků by jsi měla přečíst rady a tipy, slovníček a pravidla této hry. Jde o to, abyste to nekazili zkušenějším hráčům a také, abyste se neztrapnili. Zde vám poradím, třeba čím se zneškodní bomba ( na serveru jsem se hodněkrát setkal s tím, že nevěděl čím zneškodnit bombu ), jak hrát pro tým atd... Hodně štěstí při hraní :-)

 

--== !!Veškeré downloady a informace ke hře pod textem!! ==--

 

Hry, zábava, soutěže! Welcome to G4BR!3L^