G4BR!3L^

Soutěže jen pro Vás! Za 10 Kč můžete vyhrát repro soustavu! Každý měsíc jiné ceny!! Rubrika soutěže!!!

Half life 2

http://www.negitaku.org/images/2006/09/060907-hl2ep2.jpg

    * CPU 2,7 GHz
    * 512 MB RAM
    * 128 MB 3D Karta
    * Internet

Podle mě jedna z nejlepších 3D stříleček do teď.Ale něco ke hře:

Jste Gordon Freeman a máte, jako v jedničce, po chvilce hry své oblíbené páčidlo a vrátíte se na mimozemšťany zamořenou Zemi hledat sám sebe. Populace na Zemi vymírá, zdroje jsou vyčerpány. Gordon Freeman je pasován do nevyhnutelné role zachránce světa.

Pokud jste nežili pod tunami kamení někde v jeskyni, tak jste asi slyšeli o pět let staré hře se jménem Half-life. Tato hra byla mnohými hráči označována jako nejlepší hra vůbec, která v sobě kombinovala tradici Stephena Kinga zkombinovaou s výborným příběhem a dobrou akcí a vytvořila tak svět, kde hráči musí přemýšlet, aby přežili.

Half-Life 2 se odehrává pár let po jedničce. Zhostíte se opět role Gordona Freemana, který nyní pracuje pro G-Mana. Pokud jste nehráli jedničku, tak vězte, že G-Man je tajemný vládní agent, který uzavřel s Gordonem dohodu na konci prvního dílu. Tak jako G-Mana máte po ruce i další svoje přátele z jedničky jako třeba Barneyho, hlídače a Eli Vance, profesora z 1. dílu. Taktéž potkáte mnoho nových charakterů jako třeba krásnou Alyx Vance.

Ve hře je veliké množství prostředí, jako třeba přístav, vězení, vysušený oceán, vilová čtvrť, ledoborec a Východoevropské město City 17. V těchto úžasných prostorách se potkáte s několika různými potvorami, přičemž některé vám budou pomáhat.

Tak jako u každé pořádné FPSky i zde čekejte slušný arsenál zbraní. Zbraně budou zahrnovat : Gordonovo věrné páčidlo, samopaly, brokovnice a nějaké zbraně mimozemšťanů. Nezapomínejte ani na feromony, které zapříčíní, že vás Antlioni budou pokládat za matku a bojovat na vaší straně.

Hra má 12 kapitol, přičemž autoři slibují, že každá bude trvat 3-4 hodiny než ji dohrajete, což dohromady dává něco kolem 36 hodin čisté herní doby. Ve hře nejsou žádné cutscény, každou sekundu to budete jen vy jakožto hráč, který bude určovat jakým směrem se děj posune.
Dám sem jednu nemilou věc, ale vám to usnadní hru. Mnohým hráčům už se stalo, že šli do výtahu a nic se nedělo. Je to chyba ve hře, nevím možná už to spraví nějakej patch, ale zatim sem o něm neslyšel. A proto před jakym kolov výtahem si uložte hru ( quick save ) , nebo budete hrát celé znova. Jak říkám je to chyba od strůjců hry.

--== !!Veškeré downloady a informace ke hře pod textem!! ==--

 

Hry, zábava, soutěže! Welcome to G4BR!3L^