G4BR!3L^

Soutěže jen pro Vás! Za 10 Kč můžete vyhrát repro soustavu! Každý měsíc jiné ceny!! Rubrika soutěže!!!

Travian

http://www.cinekball.pl/travian.gif

Tato populární online strategická hra, pro kterou potřebuje jen obyčejný webový prohlížeč. Hrajete spolu s desetitisíci hráči a jako náčelník z počátku malé vesnice vedeš obyvatele ke slavě bohatství a vítězství. Travian je rozdělený na servry, jenž jsou spuštěné nezávisle na sobě a představují jednotlivé světy.

Stačí jen výběr servru, jednoduchá registrac, výběr lokace, rasy (Galové,Římané,Germáni) a můžete začít....
 
 
Po přihlášení se můžete hned vrhnout do hraní. Dostanete vesničku, která má na začátek jen 2 obyvatele a jednou budovou. Nehraje se na tahy, ale základní jednotkou ve hře je hodina. Jde jen o to, že postavíte budovu/ farmu/ důl/ vojáky za určitý čas- reálný. V této době taky probíhá produkce, kterou rozdělujeme na železo, obilí, hlínu a dřevo.
Pro stavbu budov i jednotek potřebujete suroviny (dřevo, hlína, železo) samozřejmě také něčím musíte krmit lid a vojsko takže i obilí..Proto musíte budovat farmy. Dále také stavíte budovy, kde můžete trénovat vojsko, shromažďovat suroviny či se bránit před nájezdy. Každá budova má svůj level a můžete jí upgradovat.
Je jen na Vás, jak zvolíte svoji strategii. Jestli budete utočit a loupit nebo jen obchodovat a posilovat obranu.
 
Dál je tu možnost založit, nebo připojit se do nějaké aliance. Aliance jsou sdružení hráčů hrajících dohromady. Má aliance se jmenuje D.P. jako Dark Plevi.

Já si tuto hru užívám, protože u ní nemusíte sedět celý dny a čučet do monitoru. Vůbec ne. Postavíte si doly, pole, lesy ad. A můžete v klidu vypnout internet a dělat jinou práci třeba doma. No prostě normální onlinevka, která mě docela vtáhla do svého děje. Nenechte se odradit. Nazačátku to bude docela nude, ale jak budete mít army, tak teprve si začnete budovat svůj respekt ve hře Travian...


--== !!Veškeré downloady a informace ke hře pod textem!! ==--


 

Hry, zábava, soutěže! Welcome to G4BR!3L^