G4BR!3L^

Soutěže jen pro Vás! Za 10 Kč můžete vyhrát repro soustavu! Každý měsíc jiné ceny!! Rubrika soutěže!!!

Recenze

http://mgs3.bonusweb.cz/mgs2/ikonky/recenze.jpg

Přinášíme vám denně čertsvé info ze světa her. Pobavte se s námi...

Princip je jednoduchý
Na jedné obrazovce máte vždy jakousi otočnou matrici, přičemž musíte zachytávat dopadající barevné paprsky na příslušná kolečka stejné barvy. Pokud delší dobu nezachycujete paprsky správně, hra končí. Po spuštění Raycatcher si vytvoříte vlastní profil a hra vám nabídne také vytvoření vlastního playlistu s vlastní hudbou. To, jak dlouhý je playlist, ovlivňuje také délku jednotlivých her. Ve hře postupujete totiž podle jakési evoluční osy, kdy začínáte protonem, postupujete přes nucleus a dojdete až k opičce, lidskému mozku, či egu. Jednotlivé fáze jsou popsané rádobyvtipnými komentáři a vesměs ten postup nedává příliš smysl. Navíc, tyhle evoluční fáze absolutně nijak neovlivňují hratelnost, nic se nemění, akorát místo kuličky máte v matrici třeba opičí hlavy, toť vše.

Další kvalitní závodní počin od Italů z Milestone. Stává se z nich hotová manufaktura na závodní produkty. S tím dobrým i špatným, co to s sebou nese. To znamená jisté precizní provedení, ale i značnou podobnost titulů napříč portfoliem. Superstars V8 Racing není výjimkou.

 
Když byla oznámena kooperativní mutliplayerová akce čtyř přeživších proti hordám infikovaných, žádný rozruch to nevyvolalo. Ve vzduchu byl ještě cítit závan nepříliš povedeného Counter-Strike: Condition Zero od stejných tvůrců. Zlom nastal, když byli Turtle Rock Studios koupeni samotným Valve. Byl to signál, že hra má potenciál stát se velkým hitem, ale také, že se oproti plánům výrazně zpozdí. Dva roky jsou pryč a já mohu slavnostně oznámit, že se splnily oba tyto předpoklady.


Původně nezávislá hra na jaře zabodovala natolik, že se ji nevšedně chopili i tradiční distributoři, jako například CD Projekt, který tento měsíc uvedl na domácí trh počeštěnou verzi za příznivou cenu. O důvod víc, proč se k Zeno Clash po video-zoomu vrátit a podrobněji rozebrat, proč tato akce mixující pravěk a cyberpunk stojí za pozornost.

Recenze hry Bionic CommandoRecenze a preview na nové pc hry vám přiníší opět G4BR!3L -  Dnes Vám přináším Recenzi hry -  Bionic Commando
1  
2  
3  
 

Hry, zábava, soutěže! Welcome to G4BR!3L^