G4BR!3L^

Soutěže jen pro Vás! Za 10 Kč můžete vyhrát repro soustavu! Každý měsíc jiné ceny!! Rubrika soutěže!!!

Recenze

The Sims 3

http://www.kanald.com.tr/Services/Handler/ContentImage.ashx?FileID=2339
Již bylo oznámeno další pokračování známé série THE SIMS. Nový titul se jmenuje jednoduše: „The Sims 3“. Myslím, že v tomto novém díle se můžeme těšit na mnohé! Od změnění grafiky až po nový život našich simů.

Obrázek č.1

Pro nováčky v branži
Hra Sims vás vtáhne do velkolepého simulátoru virtuálního života, kde budete moct žít životy svých vlastních "simíků", ale i předem vytvořených rodin. Začínáme vytvořením si vlastní rodinky či samotáře nebo jen obyčejných spolubydlících v propracovaném SimMakeru, kde si každého sima vytvoříte doslova od hlavy až k patě! Od kloboučku až po botky! Hned po vytvoření svých simů vás přivítá rozsáhlé sousedství kde vám nezbývá nic jiného než za pár šupů koupit nějakou barabiznu. Po příjezdu ke své schátranině vám v kapse zbylo ještě pár simoleonů a tak vašim simům nakoupíte nezbytné spotřebiče do své domácnosti. Simové je začnou okukovat a hned jak se rozkoukají začnou pařit na PC, čučet do bedny, vyjídat ledničku, nebo jen klábosit s ostatními. Ale i takový baráček něco stojí, a aby měli simové z čeho platit účty musí nastoupit do práce. Tu najdou v inzerátech na počítači, či v novinách, které chodí každé ráno. Mohou si vybrat od flákače až po kariéru v obchodě či politice. Tyto zaměstnání se pochopitelně liší peněžními odměnami. A tak to je asi vše, pak už je jen na vás jaký život chcete, aby vaši simové žili…aby je měli všichni rádi nebo naopak.

Obrázek č.2

TS3 - nový systém?
Asi si pamatuje tu běžnou rutinu z TS1 a 2, že? Vstávat, wc, jíst, práce, wc, jíst, zábava, wc, spát a tak stále dokola. Proto se všechny potřeby smrskly jen do 3 a k těm přibude významný ukazatel „RADOST - STRES“ doufám, že právě proto to TS moc neochudilo, alespoň budeme mít více času na vztahy a zábavu, že? A navíc s tímto novým indikátorem, můžeme počítat s úplně novou dolní ovládací lištou. Dále je nově zpracován indikátor tzv. „Sny a sliby“ v předchozím díle se tzv. „cíle“ generovaly náhodně… byly omezeny jen vybranou aspirací, ale v TS3 se „cíle“ budou měnit během vaše hraní! Např. potká váš sim na ulici krásku a hned po ní pojede nebo uvidí v TV slavného kuchaře a v zápětí bude chtít být taky.

Obrázek č.3

Naplnění našich domácností? No jistě! - Nábytek
V předchozích dílech vás asi standartní nábytek po pár týdnech hraní nejspíš omrzel, a tak se na toto téma tvůrci TS3 více zaměřili! Proto váš nábytek bude možný editovat přímo ve hře! A ani se nebudete musit učit se složitými grafickými editory.

Obrázek č.4

Tvorba našich simů
Nový editor vašich simů bude propracovanější a zábavnější, hráč bude mít tak velkou volnost, že snad bude moct upravovat pihy na simíkově obličeji. A to vše je udělané tak snadně, že to zvládne i 7 leté děcko. EA se hlavně zaměřilo na to, aby každý sim byl jedinečný! Ve výběru vlastností jako: hravý, pyšný, plachý či přátelský se taky mimo jiné objeví např. milovník televize, rváč či vegetarián. Můžeme v okolí také narazit na různé tloušťky – od předešlých dílů jich bude větší spektrum, např. příšerně tlustý McDonalďák či namakaný svalovec jako z nějakého filmu. Pokud všechny tyto vlastnosti promícháme může nám vzniknout až 700mil možností!
Žádné komentáře
 

Hry, zábava, soutěže! Welcome to G4BR!3L^